2021-12-30

Škola čar a kouzel

Na konci listopadu se naše škola  proměnila v ŠKOLU ČAR A KOUZEL BRADUBICE.

     Na chodbách létají sovy s dopisy, objevují se zaklínadla a patroni. Abyste se tu vyznali, na každém patře je rozcestník, protože kouzlo zapůsobilo i na jednotlivé místnosti. Ředitelna se proměnila v Brumbálovu pracovnu, kancelář na  Gringottovu banku, v jejím v sousedství najdete  dokonce Azkaban. Pomoci vám může i Pobertův plánek, zvlášť když hledáte Komnatu nejvyšší potřeby.

    Kouzelný klobouk rozdělil třídy do kolejí, které budou do června soutěžit o školní pohár.  Až do konce školního roku  mohou získávat body v soutěžích a aktivitách, za spolupráci i tvořivost.  Ale taky o ně  můžou přicházet, pokud zapomenou na školní pravidla.

    Paní učitelky pod vedením Šárky Švecové se snažily vytvořit pro děti kouzelné prostředí, které jim pomůže v návratu do školy a vrátí jejich myšlenky  od problémů dospělých zpět do krajiny dětství.