Škola Paměti národa

Informace k zápisu

ZÁPIS do 1. tříd pro šk. rok 2020/21

 

 

Vážení rodiče přijatých dětí

        chtěli bychom vám poděkovat za to, že jste si pro svého školáka vybrali právě naši školu.

 Protože jsme v letošním školním roce nemohli uskutečnit tradiční zápis, o který nechceme malé školáčky ochudit, dovolte nám, abychom Vás spolu s dětmi pozvali na malé seznámení.

V úterý 16.6. od 13:00-15:00 a ve středu 17.6. od 15:00 – 17:00 bude pro naše budoucí školáčky připravena neformální prohlídka „CESTA ŠKOLOU KOUZEL“ – tématem letošního zápisu měl být Harry Potter. 

Udělalo by nám velikou radost, kdybyste se svými dětmi přišli a seznámili se jak s prostory naší školy (jídelna, školní družina), tak s našimi pedagogy.

Na děti bude čekat několik úkolů – přesně podle bradavického gusta a také odměn. Vy zatím můžete vyřídit potřebné formality, které s přijetím dětí do ZŠ souvisejí.

Abychom dostáli všem hygienickým opatřením, je nezbytné vybrat si čas příchodu v našem rezervačním formuláři, který najdete na webových stránkách školy od 07.06.2020. ( najdete v sekci Aktuality) Jednotlivé návštěvy budou plánovány po 30 minutách, aby nedocházelo ke zbytečnému sdružování většího množství lidí. Roušky na ústa jsou samozřejmostí.

S sebou prosím vezměte své občanské průkazy a fotku svého dítka (průkazovou), na které bude z druhé strany napsané jméno budoucího žáka. Fotografie je nutná na Pardubickou kartu, kterou necháme pro Vašeho prvňáčka vyhotovit zdarma u DP Pardubice. Kartu používáme jak v jídelně školy, tak samozřejmě pro dopravu v městské hromadné dopravě. 

     V následujícím týdnu pak prosím počítejte s 1. rodičovskou schůzkou. Ta se bude konat buď v úterý 23.06. (1.A), nebo ve středu 24.06. (1.B) vždy od 17:00 hodin v prostorách školy. Termín Vaší třídní schůzky Vám zašleme v pátek 19.06. emailem. Na schůzce se seznámíte s třídní paní učitelkou a také s paní vychovatelkou, které budou mít vašeho školáčka na starost v novém školním roce 2020/2021.

    Těšíme se v červnu na viděnou

Příloha Stáhnout
ZÁPISNÍ LÍSTEK DO 1. třídy.docx STÁHNOUT