Škola Paměti národa

ÚSPĚCHY ŽÁKŮ

 

 

 

 

 

                                                      

Mise: REMINISCENCE 2019

Branného závodu Mise: REMINISCENCE 2019 se 13.11.2019 zúčastnilo 11 desetičlenných smíšených družstev. Družstva se utkala ve velmi různorodých aktivitách od střelby vzduchovkou na padací terče, přes rozhovor s válečnou korespondentkou až po přezkoušení vědomostí o činnosti paradesantní skupiny Platinum - Pewter. Soutěžící také absolvovali mj. orientační běh, vyzkoušeli Braillovo písmo, zastříleli si foukačkami, či předvedli svoje dovednosti na nízkých lanových překážkách. Naši osmáci obsadili v náročném závodě skvělé 2.místo. Deváťáci byli čtvrtí. Gratulujeme!

Oceňování nejlepších žáků

Ve středu 13.11.2019 se v aule Univerzity Pardubice uskutečnilo oceňování nejlepších žáků za školní rok 2018/2019. Máme obrovskou radost, že jsme měli zastoupení ve všech kategoriích. Naši žáci byli vyhodnoceni za soutěže vědomostní (cizí jazyky, chemie, fyzika), umělecké a sportovní. Gratulujeme a přejeme všem oceněným mnoho dalších úspěchů!

Okresní přebor škol v šachu

V pondělí 2.12.2019 se konalo Okresní kolo přeboru škol v šachu. V sále Jana Kašpara v Pardubicích nás reprezentovala 3 družstva v kategorii mladších (1.-5.třída) a obsadila 1.,3. a 4.místo. Starší žáci (6.-9.třída) byli druzí a čtvrtí. Gratulujeme všem ke skvělým umístěním a přejeme hodně úspěchů v kole krajském. V neposlední řadě děkujeme p.Lubomíru Šilarovi za výbornou přípravu našich žáků!

Krajský přebor škol v šachu

V úterý 21.1.2020 se našim chlapcům tradičně dařilo i v krajském přeboru družstev škol v šachu ve Svitavách. Mladší (Jan Hrdlička, Paul Kvapil, David Mrklovský, Jonáš Dymák a Tomáš Hrdlička) získali titul PŘEBORNÍK Pardubického kraje! Starší (Vojtěch Štolovský, Jakub Hrdlička, Adam Le a Jakub Pekárek) obsadili krásné 2.místo.

Obě družstva postupují do celostátního finále. DĚKUJEME, GRATULUJEME a držíme palce do dalších kol!