2019-04-13

Lidový běh Vaňky Vaňhy

Každým rokem se v dubnu na náměstí Republiky schází nadšenci běhu. Většinou je mezi nimi i velká spousta dětí, které touží získat svou vlastní medailiJ za účast v Lidovém běhu Vaňky Vaňhy (trasa cca 1,7 km).

Kromě běhu samotného pak dochází také k vyhlášení škol s největším počtem účastníků. Nikdy jsme tam jako škola nebyli, ale vždycky je něco poprvé a my bychom rádi zkusili, kolik z vás/nás je ochotných vstát v sobotu ráno z postele o trochu dřív a postavit se na start Lidového běhu s námiJ.

5 škol s nejvyšší účastí obdrží od pořadatelů voucher na nákup sportovních potřeb v hodnotě 5000,-Kč, děti si zasportují, dospělí běhat nemusí (mohou být pouze jako doprovod). Kdybyste se ale chtěli proběhnout s námi, budeme jedině rádiJ.

Pokud byste se rozhodli podpořit nás v našem plánu, vyplňte lístek s návratkou, kterou vám děti přinesou. Vyplněné návratky se musí dostat k rukám p.u. Ryšavé nebo p.u. Janecké K. nejpozději do 9.4.2019.

Prezence na místě – vyplněné vrácenky budou zaregistrované přímo školou, ostatní pak v  8:30 – 9:30 hod. na náměstí Republiky před Východočeským divadlem (startovné děti neplatí, dospělí – 50,-Kč)

Start: 13. dubna (sobota), 9:40 Pardubice, Smetanovo nám. u VČD

           sraz účastníků ze ZŠ Štefánikova – před Divadelním klubem VČD od 9:10       

Vzdálenost: cca 1700m

Cíl: Pernštýnské náměstí

10:15 vyhlášení nejpočetnějších škol

Pro každého účastníka je připraveno: profesionální startovní číslo závodníka, medaile, drobné občerstvení a malinovka.

NEBUĎTE LÍNÍ A POJĎTE DO TOHO S NÁMIJ.